גיהוץ – גם גיהוץ יכול להיות חוויה!
נובמבר 6, 2014
הצג הכל

טיפים – כיצד לבחור מכבסה

לאנשים רבים אין מכונת כביסה בבית מסיבות שונות. או שהם רווקים שגרים לבד ואין להם צורך במכונת כביסה, לפעמים זו יחידת דיור קטנה שהמקום בה הוא מצומצם ויש גם כאלה העסוקים בעבודתם ואין להם את הזמן הפנוי להתעסק עם הכביסה. לכל אלה ולאחרים יש את האפשרות לגשת למכבסות הקיימות בכל מקום ובעיקר בערים הגדולות.

כיצד לבחור מכבסה כמה עצות טובות וטיפים מצוינים

  • לפי מהות ושרות. מה הפעולות שאפשר לבצע במכבסה, האם המכבסה נותנת שרות רק לכביסה רגילה או גם ניקוי יבש, האם יש אפשרות לכבס גם פריטים גדולים כמו ווילונות ועוד. אם המכבסה נותנת שרות רק לכביסה רגילה האם זה כולל גם גיהוץ וקיפול. יש מכבסות שנותנות גם שרות תיקונים ותפירה כשמדובר בתיקונים קלים.

  • לפי המיקום. מה מיקום המכבסה האם הוא קרוב לבית, לא לכל אחד יש רכב וגם למי שיש לא תמיד יש מקום חניה ליד המכבסה כשמדובר בעיקר בערים גדולות.

  • לפי עלות. מהי העלות של השירות, האם המחירים סבירים, תמיד כדאי להשוות מחירים בין המכבסות הקרובות.

  • שרות עד הבית. יש מכבסות האוספות את הכביסה גם מחזירות לבית הלקוח ללא עלות נוספת או בעלות נמוכה, זה חשוב במיוחד למי שאין לו רכב או במקומות שאין בהם חניה זמינה. יש מכבסות שהשירות הוא מהיר והכביסה מוכנה בתוך שעתיים, זהו שירות שלפעמים יש לו משמעות רבה למי שממהר או צריך לצאת מחוץ לעיר.

  • לפי המקצועיות. חשוב לברר ולקבל המלצות על המקצועיות ועל הניסיון של המכבסה. לא לכל מכבסה יש את הידע ואת הניסיון לטפל בכל סוגי הכביסה, לפעמים מדובר בבדים בעיתיים לניקוי או בכביסה עדינה שללא ניסיון והידע לטפל בה, יכול להיגרם לה נזק בלתי הפיך. לעתים צריך ניסיון ומיומנות כדי לטפל בכתמים קשים ובשימוש בחומרים מתאימים שלא יפגעו בבגד.

  • לפי הציוד. לא פחות חשוב ואולי אף חשוב מאוד שהציוד של המכבסה יהיה ציוד מתקדם וחדיש אשר מתאים לכל סוגי הכביסה, ציוד כזה מלבד העובדה שפעולת הניקוי והכיבוס יעילה ומהירה יותר הוא גם מקטין גם את החשש לפגיעה בבגד, במיוחד להתכווצות. מכונת כביסה איכותית שומרת על איכות צבעי הבגדים ועל הבגדים עצמם לזמן ארוך.